Znaczenie regularnych badań wzroku dla zdrowia oczu

Białystok jest to miasto krajowe, jakiemu też nie brakuje zabytków. Z tego względu okazuje się być doborową atrakcją dla podróżników, którzy interesują się historią kraju, odwiedzaniem zabytków, poznawaniem rozmaitych rzeczy. Jeśli chodzi o noclegi, dyspozycji jest tutaj dużo – ANCHOR to jeden z przykładów szczególnych miejsc, w jakich warto się zatrzymać. Powracając jednakże do samego odwiedzania. Co w następstwie tego jesteśmy w stanie szerzej oznajmić o zabytkach tego miasta? Przynależą do nich chociażby budynki gotyckie- w skład nich wchodzą chociażby piwnice pałacu Branickich w Białymstoku. Też w tym mieście odnajdziemy budowle renesansowe- w skład nich wkracza Stary Kościół Farny – Rynek Kościuszki pochodzący z XVII wieku. Poza tym możemy także mieć styk z budowlami barokowymi wywodzącymi z XVIII wieku- i mamy tu na myśli Cerkiew św. Marii Magdaleny, który jest położony na ul. Sosnowa, Kamienica staromiejska, położoną na ul. Rynek Kościuszki, Plebania, ulokowaną na ul. Kościelna, Klasztor Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego, Rynek Kościuszki, Pałacyk gościnny Branickich, położoną na ul. Jana Kilińskiego 6, Ratusz -Rynek Kościuszki 10, Dawny szpital, Rynek Kościuszki, Skład pałacowo-parkowy Branickich. Położeń do zwiedzania jest w następstwie tego pełno.

1. Odwiedź stronę

2. Sklep