Ekonomia współdzielenia: model biznesowy i wyzwania.

Media dają możliwość reklamy wielu produktów
W obecnych czasach, media przeżywają prawdziwy rozkwit na wielu frontach, dlatego że dzięki niezwykłemu postępowi technologicznemu, zasięg mediów jest niesamowicie duży. To powoduje, że niesamowicie dużo przedsiębiorstw, instytucji, osób prywatnych, decyduje się przez media reklamować swoje usługi, swoje prace, produkty, żeby w ten sposób docierać do jak najszerszego grona potencjalnych nabywców. Jednak reklama w mediach nie należy wcale do tanich, ani nie jest zupełnie prosto otrzymać odpowiedni czas na antenie danej stacji, żeby ukazać własną reklamę. Rzecz jasna każdy posiada szansę ukazać własną reklamę, lecz najpierw jest ona dokładnie sprawdzana pod kątem przyzwoitości, aby nie urazić jakiegokolwiek odbiorcy, a także ustanawiany jest czas i cena za wybrany spot reklamowy, przedstawiany w danym czasie, na antenie poszczególnej stacji. Naturalnie im bardziej istotne relacje ukazywane przez media, tym reklama jest droższa, ponieważ w takim czasie przed telewizorami, czy w Internecie w transmisji uczestniczą ogromne ilości, a często nawet miliony użytkowników, co jest niesamowicie dobrym źródłem do przedstawienia swojej firmy, produktu, czy usługi. Media i reklama, są więc obecnie bardzo powiązane ze sobą.

1. Więcej informacji

3. Przejdź do strony