• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Miasto a wiejskie klimaty

Odkryj uroki Tajlandii
Na Ziemi jest wiele niezwykłych miejsc. Trudno zatem w niezbyt długim tekście opisać najpiękniejsze atrakcje, bo to nierealne. I właśnie dlatego może skupmy się trochę bardziej na odkrywaniu niesamowitych miejsc na terenie Tajlandii. Moim zdaniem Tajlandia to zdecydowanie jeden z najładniejszych krajów na świecie. Komu szczególnie spodoba się Tajlandia? Cóż, pewnie internauci marzący o samodzielnym podróżowaniu, bez korzystania z biur podróży muszą orientować się, że Tajlandia to w sumie łatwa destynacja turystyczna.
Pewnie są łatwiejsze kraje, np. Hiszpania, ale jeżeli w grę wchodzi egzotyka, Tajlandia jest najlepszym celem. Tanio, przyjemnie, a na dodatek można powiedzieć, iż Tajlandia jest niemal stworzona pod samodzielnych podróżników.
Wspaniały jest Bangkok, a więc stolica tego kraju. Co interesujące, jest to najpopularniejsza stolica na świecie. Głównie dzięki chińskim turystom. Fantastyczna jest także wyspa Phuket – to prawdopodobnie raj. Nieciekawa jest Pattaya, choć pewnie mężczyźni poszukujących seksu będą zachwyceni.

1. Kliknij

2. Zobacz teraz

3. Przejrzyj

4. Zajrzyj tutaj

5. Zajrzyj tutaj

Categories: Turystyka

Comments are closed.